flash bellek virüsü temizleme programı Aptallar için

Malwarebytes yetişekı yardımıyla Flash Belleklerinizi ciddi bir hale getirerek kullanmanız sizin ve muta eminğiniz açısından heybetli önemde taşımaktadır.

Öncelikle bu programı bilgisayarımıza indirerek hızlı bir şekilde kurulum aşamalarını geçmemiz gerekmektedir.

Flash belleklere bulaşan pop zararlı dosya ve virüslerin hepsini veritabanında bulunduran UsbFix, düzenli olarak güncellenerek de yeni tehlikelere karşı sizlere bile korumaktadır.

Yapacağımız şey zemin olarak flash’ın root dediğimiz ilk girizgâhini yazmaya karşı müdafaa etmek ve bâtınine oluşturacağımız bir klasöre yazma izni atfetmek. Gşef komutu ile bili gönderirseniz flash mezuniyet vermeyecek ve yanlış düşünceı batınıza çıkacaktır.

Elektronik beyinım - Flash Bellğin üstüne gel sağ tıkla / vürutmiş seçenekler / dosyaları temizle diyeceksin...

Biçimlendirme nöbetlemi bitince bellek içine girin ve yeni bir klasör oluşturun ve adını istediğiniz üzere belirleyin. Ben Redif adını verdim bu klasöre.

Bu işlem USB bellek ve oluşturulacak kabuk klasör bâtınin lazım izinleri vermemizi katkısızlayacaktır.

Flash belleği pcye hulliyatyorsun virüs pcye bulaşıyor , sonra flash belleği formatlıyosun temizleniyor ,sonra pcden belleğe yeniden bulaşıyor bilgisayrdan temizliyorsun bu kere flash bellekden pc'ye bulaşıyor bu hakeza sürüp gidiyor.

4-Şuan 4. aşamaı denemekteyim.Virüsün bulaşmadığı exe flash bellek virüsü temizleme programı ve Driver yedeği kalmamış neredeyse,ilaveten Emin kip te halen açılmıyor bilgisayar reset atıyor.

combofix cok şiddetli bir izlence amma autorun.inf virüsünü buluyor yalnız sadece bir sefer siliyor.şu demek oluyor ki bir müddet sonrasında gene bu autorun.

Emniyetli mod/kipte açılmasının engellenmesi ki harisferment çdüzenıştığınızda bilgisayar reset olmakta,

Bilgisayarda yüklü olduğunu sandığınız programların girintisiz çıkıntısız çdüzenışmaması evet da büsbütün bozulması,

Bu yetişekı anlatmadan önce, flash belleklerimizi güvenmediğimiz bilgisayar ve aygıtlara takmamız gerektiğini bu her bugün flash belleğimize virüs bulaştıracak yollardan birisi olduğunu söylemeden geçemeyiz.

Flaş belleğinizi taktığınız anda virüs bulaştıran bilgisayarı virüsten arındırmak ciğerin bayağı ve olağan bir yetişek kullanacağız. Bu yetişek COMBOFIX’tir. Combofix yalnızda çaldatmaıştırıldığında faal olabilir. Devamlı elektronik beyinı virüslerden korumaz. Programı buradan indirebilirsiniz. Temelli güncellendiğinden izlenceı her seferinde internetten indirmenizde fayda var.

Usb pc ye tutturulmuşr takılmaz faaliyete geçiyor.GPDİT yazıp otomatik çalışmayı silme ettim.Olmuyor.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “flash bellek virüsü temizleme programı Aptallar için”

Leave a Reply

Gravatar